حضور نرم افزار مدیریت دندانپزشکی لبخند در هفتمین کنگره دندانپزشکی نیروهای مسلح

هفتمین کنگره دندان پزشکی نیروهای مسلح ۱۷ الی ۱۹ مهرماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما و به میزبانی ناجا برگزار می‌شود.
کنگره دندانپزشکی نیروهای مسلح تا کنون شش دوره و به صورت دو سالانه برگزار شده است . ناجا برای اولین بار است که میزبانی را بعهده داشته است و دوره های قبل سپاه ، وزارت دفاع ، دانشگاه علوم پزشکی آجا و نیروی هوائی میزبان بوده اند.
در این کنگره عناوینی چون اقتصاد سلامت و دندانپزشکی، تروما در ماموریت‌های نظامی– انتظامی، درمان موفق و موانع پیشرو و بحث‌های روز درمان‌های دندانپزشکی، مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.
اهداف اصلی این کنگره را می‌توان گردهمایی دندانپزشکان شاغل در نیروهای مسلح، تعامل بین نیرو‌ها در جهت ارتقا سطح کیفیت خدمات دندانپزشکی، تثبیت جایگاه دندان پزشکی نیروهای مسلح به عنوان یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های خدمت رسانی کشور و همچنین ارتقای سطح علمی و عملی دندان پزشکان نیروهای مسلح برشمرد.
در کنار این کنگره ، نمایشگاهی از جدیدترین تجهیزات ، مواد و لوازم دندانپزشکی و صنایع وابسته با حضور فعال شرکت های معتبر برپا میگردد.
شرکت پردازش سیستم پرنیان بعنوان یکی از شرکتهای نرم افزاری و تولید کننده اولین نرم افزار تحت وب (شبکه اینترنت) و کاملا فارسی مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی «لبخند» با ارائه آخرین نسخه نرم افزار مزبور در این نمایشگاه، برگزاری این رویداد مهم علمی و تخصصی را گرامی داشته و از عموم دندانپزشکان ارجمند جهت شرکت و بازدید از غرفه این شرکت در نمایشگاه تجهیزات ، مواد و لوازم دندانپزشکی و صنایع وابسته دعوت به عمل می آورد.

(دندانه بانک اطلاعات دندانپزشکی ایران)
http://www.dandane.ir

دیدگاه خود را به ما بگویید.


CAPTCHA Image
Reload Image