حضور موفق “لبخند” در پنجاه و دومین کنگره سالیانه دندانپزشکی ایران

با سلام؛

پنجاه و دومین کنگره سالیانه انجمن دندانپزشکان ایران در تاریخ ۱۹ الی ۲۲ اردیبهشت جاری، در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد. در این رویداد که با حضور بیش از ۷ هزار دندانپزشک داخلی، خارجی و دانشجویان دندانپزشکی کشور و با تلاش انجمن علمی دندانپزشکی ایران برگزار گردید، در طی ۴ روز جدیدترین دستاوردهای علم دندانپزشکی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در حاشیه‌ی این کنگره، نمایشگاهی با موضوع آخرین دستاوردهای تکنولوژیکی علم دندانپزشکی با حضور شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی برگزار گردید که در آن انواع تجهیزات، ابزارآلات، اسناد و نرم‌افزارهای مرتبط با علم دندانپزشکی رونمایی شد.

یکی از موفق‌ترین غرفه‌های نمایشگاه مزبور، غرفه‌ی شرکت «پردازش سیستم پرنیان» بود که در طی ۴ روز برگزاری نمایشگاه، افتخار میزبانی بیش از ۴هزار نفر از شرکت‌کنندگان این کنگره را پیدا کرد. شرکت پردازش سیستم پرنیان با ارائه جدیدترین نسخه از نرم‌افزار تحت وب مدیریت دندانپزشکی «لبخند»، مورد استقبال چشمگیر حاضرین در نمایشگاه واقع شد.

غرفه شرکت پردازش سیستم پارسیان

غرفه شرکت پردازش سیستم پارسیان (برای دیدن تصویر در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید)

معرفی و نمایش نرم افزار لبخند به بازدیدکنندگان، تشریح کاربرد روزافزون فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطاتی در دندانپزشکی، توجیه کاربرد نرم‌افزارهای نوین در علم و صنعت دندانپزشکی و نیز فروش نرم‌افزار لبخند به دندان‌پزشکان محترم ایرانی از جمله فعالیت‌های شرکت در این نمایشگاه محسوب می‌شود.

شرکت پردازش سیستم پرنیان، بدین‌وسیله از استقبال و همراهی پر شور و صمیمانه‌ی جامعه‌ی دندانپزشکی کشور از غرفه‌ی این شرکت در نمایشگاه و نرم‌افزار لبخند، کمال تشکر را ابراز نموده و امیدوار است با حمایت این عزیزان، بتواند گامهای بلندی در ارتقای خدمات دندان‌پزشکان ایرانی به مردم عزیز کشور بر دارد. ان شا الله.

/پایان خبر/

دیدگاه خود را به ما بگویید.


CAPTCHA Image
Reload Image