بایگانی برای اسفند, ۱۳۹۴

یادآوری موعد چک به بیماران از طریق ماژول پیامک در نرم افزار دندان پزشکی لبخند

بدون نظر

با توجه به درخواست کاربران نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند قابلیت یادآوری موعد چک به بیماران در بخش ماژول پیامک به این نرم افزار دندانپزشکی اضافه گردید. برای استفاده از این قابلیت، بعد از خرید و فعال سازی ماژول پیامک می بایست در بخش مدیریت و در قسمت تنظیمات نرم افزار بخش یادآوری چک را فعال کنید. از این پس سیستم به صورت اتومات در زمان سررسید موعد چک به بیمار پیامکی مبنی بر یادآوری تاریخ چک ارسال می کند.

 


قابلیت پرینت A6 در نرم افزار جامع دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

امکان پرینت A6 در نرم افزار دندانپزشکی لبخند در دو بخش تعیین وقت ملاقات و بخش پرونده مالی بیمار در نظر گرفته شده است. در بخش تعیین وقت ملاقات بعد از دادن وقت برای بیمار با استفاده از آیکون «قبض وقت دهی» می توانید اطلاعات مربوط به وقت ویزیت بیمار را پرینت بگیرید. در بخش پرونده مالی نرم افزار مطب دندانپزشکی لبخند نیز رسید مربوط به پرداختی بیمار را با استفاده از آیکون «قبض مبلغ دریافتی» پرینت بگیرید.


علت وجود ده‌ها قیمت در بازار خدمات دندانپزشکی

بدون نظر

خبرگزاری تسنیم: ابراهیم امین صالحی رئیس انجمن متخصصین دندانپزشکی ترمیمی با اشاره به اینکه علت اصلی یکدست نبودن خدمات دندانپزشکی این است که مواد دندانپزشکی از تولید کنندگان مختلف و از کشورهای زیادی وارد ایران می‌شود، اظهار داشت: در حالیکه در کشورهای دیگر  این طور نیست که مواد دندانپزشکی از هر جایی وارد کشورشان شود.

وی گفت: به عنوان مثال قیمت یک ماده ای که برای پُر کردن دندان استفاده می‌شود را می‌توان از یک قیمت پایه تا ۱۰ برابر قیمت آن را در بازار لوازم دندانپزشکی پیدا کرد و همین امر باعث می‌شود یکدست کردن تعرفه‌های دندانپزشکی کار بسیار سختی باشد.

(بیشتر…)


پذیرش و تشکیل پرونده نرم افزار جامع مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

با توجه به درخواست دندانپزشکان و کاربران سیستم مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند شرکت پردازش سیستم پرنیان جهت تکمیل تر نمودن بخش تشکیل پرونده، سه فیلد گروه خونی، وضعیت بارداری و سابقه جراحی را برای پذیرش و تکمیل اطلاعات اولیه بیمار در برنامه مدیریت دندان پزشکی لبخند اضافه نمود.

www.labkhandsoft.com

 


تغییرات پرونده مالی در نرم افزار مدیریت مطب دندان پزشکی لبخند

بدون نظر

شرکت پردازش سیستم پرنیان برای سهولت کار کاربران عزیز نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند، در بخش پرونده مالی این امکان را فراهم نموده است تا کاربر بتواند مبلغ پرداختی بیمار را به چند درمان وصل نموده همچنین جمع مبلغ درمان های انتخاب شده را نیز در قسمت پایین جدول ببیند.

 

MedicineDocuments1