بایگانی برای بهمن, ۱۳۹۴

پرینت از طرح درمان داده شده در نرم افزار مدیریت مطب دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

در جدیدترین ورژن نرم افزار مدیریت مطب دندانپزشکی لبخند دندانپزشک می تواند از طرح درمان داده شده برای بیمار در بخش پرونده دندانپزشکی نرم افزار مدیریت مطب لبخند پرینت بگیرد. در این پرینت بیمار می تواند درمانهای پیشنهادی دندانپزشک را به همراه هزینه و تعداد جلسات درمان مشاهده نموده و تایید نماید.

MedicineDocuments


گزارش اتفاق ها در نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

یکی از مهمترین گزارش های نرم افزار دندانپزشکی لبخند گزارش اتفاق هاست. مدیر کلینیک با استفاده از گزارش اتفاقها می تواند تمام کارهای انجام شده اعم از اضافه، ویرایش و حذف را در تمام فرم های نرم افزار مدیریت مطب که توسط کاربران نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک دندان پزشکی لبخند انجام می شود را مشاهده نماید.

LogsReport

گزارش اتفاق ها


دسترسی به پرونده دندانپزشکی از تعیین وقت ملاقات در نرم افزار جامع مدیریت مطب لبخند

بدون نظر

در بخش تعیین ملاقات در نرم افزار دندانپزشکی لبخند بعد از دادن وقت ملاقات برای بیمار با کلیک بر روی نام وی در جدول تعیین وقت ملاقات می توان وارد پرونده دندانپزشکی بیمار شد و درمان مربوط به بیمار را ثبت کرد. همچنین در این بخش با تغییر طول زمان داده شده به بیمار سیستم آلارمی مبنی بر کاهش یا افزایش زمان وقت ملاقات داده شده به بیمار را نمایش می دهد.

VisitsForm1


آلارم نرم افزار دندانپزشکی لبخند در بخش تعیین وقت ملاقات

بدون نظر

شرکت پردازش سیستم پرنیان بخش تعیین وقت بیمار را در ورژن جدید به صورتی در نظر گرفته است که چنانچه کاربران سیستم به دلیل ازدیاد کار در یک روز برای یک بیمار دوبار تعیین وقت نمایند، نرم افزار دندان پزشکی لبخند به کاربر با دادن آلارم هشدار میدهد.

www.labkhandsoft.com

تعیین وقت ملاقات بیمار


یکی از پرکاربردترین گزارش های برنامه جامع مدیریت دندان پزشکی لبخند

بدون نظر

یکی از مهمترین و پرکاربردترین گزارش های نرم افزار جامع مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند گزارش وجوه دریافتی در بخش حسابداری می باشد. با استفاده از این گزارش کاربر می تواند در یک بازه زمانی مشخص گزارش دریافتی های خود از بیماران را (نقد،چک،کارت) بصورت مجزا در انتهای صفحه مشاهده نماید.

www.labkhandsoft.com

گزارش وجوه دریافتی


تغییر وضعیت درمان در پرونده دندانپزشکی نرم افزار مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

در بعضی مواقع دندانپزشکان بعد از ثبت طرح اولیه برای بیمار، در زمان شروع به درمان با تغییر طرح درمان و همچمنین تغییر وضعیت درمان مواجه می شوند. نرم افزار جامع لبخند برای کاربران خود امکانی را فراهم نموده است تا بتوانند به ساده‌ترین شکل وضعیت درمان را در پرونده دندانپزشکی از در حال درمان به درمان شده و یا با تغییر درمان تغییر دهند.


نمایش ساعات حضور دکتر در تعیین وقت ملاقات با رنگی متفاوت در نرم افزار مدیریت مطب دندان پزشکی لبخند

بدون نظر

جهت سهولت کار کاربران نرم افزار جامع مدیریت دندان پزشکی لبخند، شرکت پردازش سیستم پرنیان با اعمال تغییراتی در ورژن جدید این نرم افزار بخش تعیین وقت ملاقات را ساده تر از پیش طراحی و در اختیار کاربران قرار داده است. با ثبت ساعات حضور دندان پزشک در بخش دندانپزشکان در نرم افزار مطب لبخند ساعات حضور دندانپزشک در قسمت بالای جدول وقت دهی بدین ترتیب در بخش تعیین وقت ملاقات نمایش داده می شود همچنین در کنار جدول وقت دهی بیمار نیز با رنگی متفاوت ساعات حضور دندان پزشک نمایش داده می شود.


کاربرد لابراتوار در نرم افزار دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

با تهیه و اضافه نمودن ماژول لابراتوار به بخش پایه نرم افزار مدیریت مطب لبخند دندانپزشکان می توانند هزینه خدمات لابراتوارهای مختلف را در سیستم ثبت نمایید . تمامی کارهای ارسالی به لابراتوار و همچنین مبالغ پرداختی به لابراتوارهای مختلف را مدیریت نمایند. تهیه گزارش های متنوع از این بخش به پیگیری و مدیریت کارهای ارسالی و دریافتی از لابراتوارهای مختلف کمک می کند.

http://labkhandsoft.com

ماژول لابراتوار نرم افزار مدیریت مطب دندانپزشکی لبخند


دسترسی به صورت حساب بیمار در نرم افزار جامع مدیریت مطب لبخند

بدون نظر

جهت سهولت دسترسی به گزارش صورت حساب بیمار، شرکت پردازش سیستم پرنیان امکان دسترسی به این گزارش را تنها با یک کلیک از بخش پرونده دندانپزشکی بیمار میسر نموده است. بطوری که کاربران نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند می توانند چه در زمان ثبت طرح اولیه ، چه در بخش ثبت درمان و چه در زمان ثبت پرداختی بیمار اقدام به تهیه گزارش صورت حساب بیمار نمایند.


تبدیل تشخیص به درمان تنها با یک کلیک در نرم افزار جامع مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

شرکت پردازش سیستم پرنیان بنا به درخواست کاربران لبخند با تغییراتی دربخش پرونده دندانپزشکی در ورژن جدید این امکان را برای کاربران فراهم نمود که بتوانند با استفاده از برنامه دندان پزشکی لبخند طرح اولیه داده شده برای یک دندان را تنها با یک کلیک به درمان تبدیل نمایند.