بایگانی برای مهر, ۱۳۹۶

چرا صبح ها در دهان احساس تلخی می کنید؟

بدون نظر

 

تلخی دهان<Bitterness> در بعضی اشخاص به دلیل ناراحتی های دستگاه گوارش و گاهی نیز به علت نارسایی کبد و بیماری های مجاری صفرا و کیسه ی صفرا می باشد، این ناراحتی در عده ای بقدری شدید است که معمولا رغبتی به صرف صبحانه ندارند و کم اشتها می شوند و باید بدانید که زبان عضو اصلی درک طعم می باشد و به علت دارا بودن عناصری در روی خود به نام پرزهای چشایی ما را قادر می سازدتا طعم غذاها و نوشیدنی ها را حس کنیم.

(بیشتر…)


حضور نرم افزار تخصصی مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند در هفدهمین کنگره انجمن علمی پریودنتولوژی ایران

بدون نظر

هفدهمین کنگره بین المللی انجمن پریودنتولوژی ایران از ۲۵ تا ۲۸ مهر ۹۶ در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود. رییس هیات مدیره انجمن پریودنتولوژی ایران در نشست خبری هفدهمین کنگره بین المللی پریودنتولژی ایران گفت: این کنگره در راستای ارتقا سلامت دهان و دندان، کاهش بروز بیماری‌های این حوزه و افزایش دانش پیشگیری در جامعه در بخش سلامت دهان و دندان برگزار می‌شود. همزمان با این کنگره نمایشگاه تجهیزات، مواد دندانپزشکی و همچنین نرم افزارهای حوزه دندانپزشکی برگزار خواهد شد. شرکت پردازش سیستم پرنیان همانند سال های پیش با ارائه آخرین نسخه از محصول خود «نرم افزار جامع مدیریت مراکز دندانپزشکی لبخند» در هفدهمین کنگره بین المللی انجمن پریودنتولوژی ایران منتظر شما عزیزان میباشد.

نقشه نمایشگاه

 


معرفی ماژول لابراتوار در نرم افزار تخصصی مدیریت دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

 

در سیستم جامع مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند با استفاده از ماژول لابراتوار براحتی می توان سفارشات مربوط به لابراتوار را ثبت و جهت پیگیری سفارش مورد نظر از بخش گزارش «سفارشات به لابراتوارها» بسهولت استفاده نمود.

 

برای ورود به دموی آنلاین سیستم مدیریت مراکز دندانپزشکی لبخند اینجا را کلیک کنید.


چگونه عفونت و درد دندان را از بین ببریم؟

بدون نظر

calcium-rich-foods

 

در بیشتر موارد دندان درد زمانی آغاز می‌شود که دسترسی به دندانپزشک وجود ندارد. در اینگونه شرایط استفاده از درمان‌های خانگی موثر می‌تواند مفید باشد. دندان درد ممکن است به خاطر مشکلات متعددی همچون بیماری لثه، دندان شکسته یا ترک خورده یا دندان قروچه ایجاد شود. ما در این مقاله قصد داریم بر روی دندان درد حاصل از پوسیدگی دندان تمرکز کنیم. البته درمان‌های خانگی که امروز بیان خواهیم کرد می‌تواند در تسکین بیشتر دردهای دندانی موثر باشد.

(بیشتر…)


معرفی ماژول انبارداری در سیستم جامع مدیریت مراکز دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

ماژول انبارداری

 

در نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند برای مدیریت مواد مصرفی در مرکز و یا درمانگاه دندانپزشکی می توان ماژول انبارداری را به محصول پایه اضافه کرد. در ماژول انبارداری کاربر بعد از ثبت داده های مربوط به ورود و خروج کالا می تواند گزارش های متنوعی مانند کالا های بیش از حداکثر موجودی، کمتر از حداقل موجودی، رهگیری کالا، تاریخ انقضا، میزان سفارش و … تهیه نماید.

 

یرای ورود به دموی آنلاین تخصصی ترین نرم افزار مدیریت مراکز دندانپزشکی لبخند اینجا را کلیک کنید.


۶ نشانه ای که به شما می گویند باید به دندانپزشک مراجعه کنید!

بدون نظر

دندانپزشکی

 

هر شش ماه یک بار نزد دندانپزشک رفتن، نه تنها وجود دندان های سالم و لبخند زیبای شما را تضمین می کند، بلکه از نظر سلامتی، شما را در وضعیت خوبی قرار می دهد. تشخیص زودهنگام و پیشگیری از بیماری های مربوط به دندان کمک می کند تا دچار مشکلات جسمانی جدی تری نشوید. بنا به توصیه انجمن دندانپزشکی کانادا علاوه بر معاینه های شش ماه یک بار، باید حداقل روزی دو بار دندان ها و زبان تان را مسواک بزنید و هر روز نخ دندان بکشید.

(بیشتر…)


معرفی ماژول حسابداری پیشرفته در نرم افزار مدیریت دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

ماژول حسابداری پیشرفته در نرم افزار مدیریت درمانگاهی دندانپزشکی لبخند جهت سهولت کار مدیران درمانگاه ها و مراکز دندانپزشکی تحلیل و ساخته شده است. این ماژول به نرم افزار کلینیکی و درمانگاهی دندانپزشکی لبخند  (نسخه پایه) اضافه می شود. برای ثبت پرداختی به کارمندان و دندانپزشکان مراکز، ثبت کسورات بیمه و دریافتی از بیمه، ثبت درآمدهای کلینیک، پرداختی به لابراتوارها و فروشگاه ها و همچنین گزارش های مربوط به هرکدام از این بخش ها، نمودارها و سود و زیان مراکز دندانپزشکی با استفاده از ماژول حسابداری پیشرفته قابل انجام می باشد.

 

برای ورود به دموی آنلاین نرم افزار مدیریت دندانپزشکی لبخند اینجا را کلیک کنید.


چگونه آبسه دندان را درمان کنیم؟

بدون نظر

آبسه

 

اگرپالپ دندان پس از عفونی (آلوده به باکتری) شدن نتواند از خود دفاع کند احتمال تشکیل آبسه دندانی در نوک ریشه بسیار زیاد میشود. آبسه دندان اصطلاح رایجی است که برای توصیف عفونت ریشه دندان یا جایی بین دندان و لثه به کار می رود. آبسه دندان توسط نوعی باکتری ایجاد می شود که یا از طریق پوسیدگی یا از طریق ترک دندان وارد دندان شده و تا نوک ریشه گسترش می یابد. این امر منجر به بروز درد، التهاب و توده های چرکی می شود.

(بیشتر…)


معرفی بخش حسابداری در تخصصی ترین نرم افزار مدیریت دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

حسابداری

 

یکی از اصلی ترین و کاربردی ترین بخش ها در تمامی نرم افزارها و برنامه های  موجود در بازار بخش حسابداری می باشد. بخش حسابداری در برنامه مدیریتی مراکز دندانپزشکی لبخند در مقایسه با سایر نرم افزارها کاملترین بخش بوده و یکی از فاکتورهای مهم و اصلی برای خرید نرم افزار مدیریت دندانپزشکی لبخند می باشد. در بخش حسابداری کاربر می تواند هزینه های مربوط به مرکز، گزارش بیماران بدهکار و یا بستانکار، صورت حساب بیمار،گزارش وجوه دریافتی ،نمودارها و … را مشاهده نماید.

 

برای ورود به دموی آنلاین جامع ترین نرم افزار مدیریت دندانپزشکی لبخند اینجا را کلیک کنید.


ضدعفونی کردن مسواک با چند دستور ساده

بدون نظر

مسواک

 

شاید تا به حال کسی به شما نگفته باشد که مسواکتان می تواند بستری مناسب برای رشد و تکثیر باکتری ها و میکروب ها باشد. متخصصان بهداشت دهان و دندان می گویند : آیا تاکنون از خودتان پرسیده اید که چرا با وجودی که بهداشت دهان و دندانهایتان را به خوبی رعایت می کنید ولی باز هم با مشکلاتی چون خونریزی لثه، دردناک و حساس بودن دندانها و یا بوی بد دهان مواجه هستید؟پاسخ این سوال و مشکلاتی از این دست به احتمال زیاد در قفسه ای است که مسواک خود را در آنجا نگهداری می کنید.

(بیشتر…)