بایگانی برای اردیبهشت, ۱۳۹۳

حضور نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند در ۵۴ کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران

بدون نظر

پنجاه و چهارمین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران  با حضور اساتید، محققین، صاحب نظران و اندیشمندان ارجمند و شرکت جمع کثیری از دندانپزشکان محترم در سالن اجلاس سران در تهران برگزار گردید. در مدت چهار روز برپایی این کنگره سخنرانان آخرین تحقیقات علمی و دستاوردهای پژوهشی خود را ارائه نموده و مباحث و مطالب ارزشمندی به شرکت کنندگان عرضه داشتند. همزمان نمایشگاهی از تجهیزات، مواد و لوازم دندانپزشکی و صنایع وابسته در جوار این کنگره دایر گردید که شرکت های معتبر و تولید کنندگان صاحب نام در آن حضور فعال داشتند.
شرکت پردازش سیستم پرنیان بعنوان یکی از شرکت های نرم افزاری و تولیدکننده اولین نرم افزار تحت وب (شبکه اینترنت) و کاملاً فارسی مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی «لبخند» با ارائه آخرین تولیدات خود در زمینه مدیریت دندانپزشکی کوشش نمود همچون سنوات گذشته، خدمات نرم افزاری خود را بیش از پیش به جامعه دندانپزشکی کشور معرفی نماید.


بزرگ‌ترین گردهمایی دندان‌پزشکان کشور با حضور اساتید برجسته خارجی در اردیبهشت ۹۳

بدون نظر

دکتر سید حسین مرتضوی رئیس پنجاه و چهارمین کنگره انجمن دندان پزشکی ایران گفت: بزرگ‌ترین گردهمایی دندان پزشکان کشور با حدود ۸۰۰۰ شرکت کننده که در تاریخ دندان پزشکی کشور بی‌سابقه است از ۱۶ تا ۱۹ اردیبهشت ۹۳ به مدت ۴ روز در محل اجلاس سران برگزار می‌شود.
دکتر سید حسین مرتضوی با اشاره به حضور تعدادی از مسئولان کشوری در افتتاحیه بزرگ‌ترین کنگره دندان پزشکان کشور اظهار کرد: در این کنگره ۲۰ سخنران مدعو از کشورهای آمریکا، ژاپن، سوئیس، آلمان، ایتالیا و کره و همچنین ۳۰ سخنران مدعو از اساتید برجسته کشور حضور دارند. همچنین بیش از ۲۰۰ مقاله علمی به دعوت برگزارکنندگان کنگره از اساتید مطرح و برجسته، به صورت سخنرانی در ۶ سالن مجزا ارائه می‌شود.
رئیس پنجاه و چهارمین کنگره انجمن دندان پزشکی ایران با اشاره به ارائهٔ پیشرفت‌های علمی دندان پزشکی و تکنولوژی روز دنیا در این کنگره افزود: برگزاری کارگاه‌های جراحی زنده و آموزش‌های نوین برای دندان پزشکان از جمله برنامه‌های علمی در نظر گرفته شده در این کنگره است.
دکتر مرتضوی با اشاره به حضور شرکت کنندگان خارجی در پنجاه و چهارمین کنگره انجمن دندان پزشکی ایران گفت: در این کنگره برای نخستین بار از کشورهای آسیای میانه و جنوب شرق آسیا، فیلیپین، سریلانکا، هند و نیز از کشورهای همسایه همچون تاجیکستان، افغانستان، عراق و دو کشور عربی دندان پزشکانی شرکت خواهند کرد.