بایگانی برای دی, ۱۳۹۴

مدیریت و پیگیری بیماران مراجعه کننده در نرم افزار مدیریت دندان پزشکی لبخند

بدون نظر

گزارشات نرم افزار جامع مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند را می توان به جرات یکی از کاملترین گزارشات در بین نرم افزارهای موجود در حوزه دندان پزشکی نامید. شرکت پردازش سیستم پرنیان در راستای تکمیل گزارش های برنامه مدیریت دندانپزشکی خود اقدام به طراحی و تهیه دو گزارش جدید در بخش بیماران نموده است. این دو گزارش عبارتند از «گزارش بیماران مراجعه کننده» و «گزارش بیماران مراجعه نکرده» در بازه زمانی مشخص.


تغییرات ماژول انبارداری نرم افزار جامع مدیریت مطب دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

انبارداری یکی از پرکاربردترین ماژول های نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند می باشد که تیم فنی و تحلیل نرم افزار جامع دندانپزشکی لبخند با انجام تغییراتی، این ماژول را بیش از پیش کاربردی تر کرده است. کاربران محترم می توانند بعد از خرید و فعالسازی ماژول انبارداری در هنگام تکمیل اطلاعات اولیه کالا آخرین قیمت خریداری شده را نیز ثبت کنند بدین ترتیب در مراجعات بعدی به همان کالا می توانند قیمت کالای خریداری شده را با قیمت خرید قبلی مقایسه نمایید. این ماژول به دلیل داشتن گزارشات متنوع می تواند به کاربران در تهیه آمار و ارقام کالاهای مصرفی، حداکثر و حداقل کالاهای موجود در انبار کمک فراوانی نماید.

www.labkhandsoft.com

ماژول انبارداری نرم افزار مدیریت مطب دندانپزشکی لبخند


قابلیت جدید عکس های رادیولوژی در ورژن جدید نرم افزار جامع مدیریت دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

یکی از دغدغه های اصلی کاربران نرم افزار دندانپزشکی لبخند تکمیل مدارک لازم به همراه نسخه و گزارشات بیمه جهت ارائه به مراکز بیمه می باشد. برای این منظور شرکت پردازش سیستم پرنیان تدابیری اندیشه است تا امکان پرینت از عکس های رادیولوژی ثبت شده برای کاربران نرم افزار جامع مدیریت مطب دندانپزشکی لبخند به سهولت انجام شود. برای این کار کافیست در بخش پرونده دندانپزشکی بیمار به سراغ قسمت عکس های رادیولوژی رفته و بر روی گزینه پرینت کنار عکس مورد نظر کلیک نمایید. در کنار عکس رادیولوژی پرینت گرفته شد اطلاعات بیمار از جمله نام بیمار ، شماره پرونده ، عنوان و شرح عکس نمایش داده می شود.

www.labkhandsoft.com

عکس رادیولوژی نرم افزارجامع دندانپزشکی لبخند


خرید ۵۰۰ واحد دندانپزشکی از طریق هیئت امنای ارزی

بدون نظر

محمد آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در گفتگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص کلینیک‌های دندانپزشکی گفت: معاونت بهداشتی وزارت بهداشت تلاش دارد تا شیفت بعد از ظهر درمانگاه‌های شهری و روستایی را برای ارائه خدمات دندانپزشکی فعال کند.  معاونت درمان هم برنامه‌هایی برای کلینیک‌های تخصصی دندانپزشکی دارد که ۲۵۴ کلینیک ویژه تخصصی در سطح شهر در حال ساخت است که یک طبقه از آن به کلینیک‌های تخصصی دندانپزشکی اختصاص می‌یابد.

index

(بیشتر…)


دولت و دانشگاه‌ها ۱ تا ۵ درصد در حوزه دندانپزشکی مشارکت دارند

بدون نظر
محمد آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در گفتگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص علت نارضایتی جمعی از متخصصان دندانپزشکی از شرایط کاری خود، گفت: سرمایه‌گذاری دولتی و دانشگاهی برای حوزه دندانپزشکی در کشور بسیار کم است یعنی مشارکت دانشگاه‌ها و دولت در عرصه خدمات دندانپزشکی مردم بین ۱ تا ۵ درصد است لذا عملا حضور چندانی در این حوزه نداشته‌اند.
وی افزود: بخش عمده‌ای از مردم کشور به علت هزینه‌ بالای خدمات دندانپزشکی به ویژه در بخش خصوصی امکان بهره‌مندی از این خدمات را ندارند به همین دلیل حدود ۴۰ درصد از مردم برای دسترسی به خدمات دندانپزشکی در کشور دچار مشکل هستند.
3624321_153

(بیشتر…)


جزئیات کاهش مدت زمان تعهدات متخصصین دندانپزشکی

بدون نظر

معاون آموزشی وزارت بهداشت جزئیات کاهش مدت زمان تعهدات متخصصین دندانپزشکی را تشریح کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر باقر لاریجانی گفت: در راستای سیاست های وزارت بهداشت و پیشنهاد کمیسیون معین شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی مدت زمان تعهدات در “آیین نامه خدمات متعهدین خدمت دوره های تخصصی دندانپزشکی” کاهش یافته و همچنین تمهیداتی نیز برای حمایت بیشتر جهت افرادی که طرح نیروی انسانی و نظام وظیفه را قبلا به عنوان دندانپزشک عمومی گذرانده اند اتخاذ شده است.

دکتر لاریجانی اضافه کرد: جدول حداقل زمان خدمات متعهدین خدمت در دوره این دولت، برای دانش‌آموختگان رشته‌های تخصصی دندانپزشکی که دوره طرح و یا سربازی را به عنوان دندانپزشک نگذرانده اند و پس از آزمون بورد سال ۱۳۹۴ توزیع شده اند ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

IMG17395377

(بیشتر…)


تغییرات یادآوری های امروز در ورژن جدید نرم افزار مدیریت دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

یکی از تغییرات کاربردی در ورژن جدید نرم افزار جامع مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند، در بخش یادآوری های نرم افزار دندانپزشکی لبخند میباشد. با وارد شدن به نرم افزار صفحه یادآوری های روز برای نمایش وقت های ملاقات داده شده به دندانپزشکان نمایش داده می شود. جهت سهولت در دسترسی به پرونده دندانپزشکی بیمار، کاربر می تواند با کلیک بر روی نام بیمار در بخش یادآوری های نرم افزار وارد پرونده دندانپزشکی بیمار شود. بدین ترتیب نیازی به وارد کردن نام بیمار و جستجو در میان پرونده های بیماران نیست.

www.labkhandsoft.com

بخش یادآوری های امروز نرم افزار دندانپزشکی لبخند


بدون نظر

علیرضا زالی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا تاکید کرد: باید بر حفظ بافت های نگهدارنده دندان تلاش کنیم و ایمپلنت به عنوان یکی از خدماتی است که بر حفظ این بافت ها کمک می کند؛ به همین منظور باید این خدمت و دیگر خدمات دندانپزشکی بیشتر تحت حمایت بیمه ها قرار گیرند.
وی تصریح کرد: ایمپلنت پدیده ای جدید، نو ظهور و تخصصی در حوزه دندانپزشکی و در حال توسعه در کشورهای مختلف از جمله ایران است و گسترش آن درست است؛ زیرا با روش قبلی که دندان های خراب کشیده می شدند و دندان مصنوعی جای آن گذاشته می شد، بسیار متفاوت تر است چرا که ایمپلینت بر حفظ دندان تاکید دارد.
زالی در عین حال به گران بودن خدماتی مانند ایمپلنت اشاره کرد و گفت : ایمپلنت هر چند گران است اما علاوه بر کمک به زیبایی فرد؛ در جویدن، افزایش اعتماد به نفس، کاهش بیماری های عمومی و ایمنی دهان نقش موثری دارد.

304492_372

(بیشتر…)


۲۵ درصد هزینه های دندانپزشکی از جیب مردم پرداخت می‌شود

بدون نظر

حریرچی سخنگوی وزارت بهداشت در گفتگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص میزان پرداختی از جیب مردم برای دریافت خدمات دندانپزشکی گفت: در شهرهای بزرگ کشور ۲۵ درصد از هزینه های پرداختی از جیب مردم به حوزه دندانپزشکی اختصاص پیدا می‌کند که هزینه‌ی بسیار بالایی است.

index

(بیشتر…)


مجوز بهزیستی برای فعالیت دندانپزشکان معلولین

بدون نظر

معلولین شدید، بیماران روانی مزمن، کودکان اوتیسم و… جزء گروه هایی بوده که همواره بعلت شرایط جسمی‌شان دارای مشکلات متعدد در حوزه دهان، دندان و بلع هستند این درحالیست که متاسفانه خدمات ویژه ای برای این قشر از سوی وزارت بهداشت در نظر گرفته نشده و حتی خدمات دهان و دندان این افراد با وجود هزینه های بالا تحت پوشش هیچ بیمه درمانی نیست.

زهرا نوع پرست، مدیرکل مراکز توانبخشی روزانه سازمان بهزیستی کشور در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایسنا، با بیان اینکه در حال حاضر بهداشت دهان و دندان معلولین در کشور با مشکلات عدیده مواجه است عنوان کرد: متاسفانه معلولین به علت مصرف انواع داروها و همچنین محدودیت‌های حرکتی قادر به رعایت بهداشت دهان و دندان خود نیستند؛ این درحالیست که هر دندان پزشکی قادر به برقراری ارتباط با این گروه از بیماران نبوده و باتوجه به اینکه در بسیاری از موارد این افراد همکاری‌های لازم را با پزشک خود ندارند‌ و به علت مشکلات شناختی و ناتوانی‌های جسمی، برای دریافت این خدمات نیاز به بیهوشی دارند.

وی ادامه داد: در چنین شرایطی متاسفانه این افراد به علت تعدد مشکلات جسمی، طولانی بودن خدمات توانبخشی ،‌ مصرف داروهای متعدد و غیره ، بهداشت دهان و دندان خود را به حاشیه برده و زمانی برای دریافت خدمات دندان پزشکی به مرکز مراجعه می‌کنند که مساله آنان حاد شده است.

5729

(بیشتر…)