بایگانی برای آذر, ۱۳۹۷

نحوه ثبت درصد مالیات در نرم افزار مدیریت کلینیک دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

در سیستم جامع مدیریت کلینیک دندانپزشکی لبخند میتوانید به ساده ترین شکل ممکن مقدار درصد مالیات را در بخش اطلاعات کلینیک نرم افزار لبحند ثبت نمود و با استفاده از گزارش مالیات در بخش حسابداری، گزارشی از عملکرد دندانپزشکان مرکز خود را با کسر درصد مالیات در یک دوره‌ی زمانی مشاهده نموده و فایل خروجی تهیه نمود.

نحوه ثبت درصد مالیات در نرم افزار مدیریت کلینیک لبخند

برای ورود به دموی آنلاین نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند اینجا را کلیک کنید.


قابلیت جستجوی پیشرفته در جامع ترین و کامل ترین نرم افزار مدیریت دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

یکی از مهمترین قابلیت های برنامه مدیریت مراکز دندانپزشکی «لبخند» قابلیت جستجوی پیشرفته در نرم افزار میباشد. با استفاده از جستجوی پیشرفته امکان یافتن پرونده بیمار براساس فیلدهای موجود در قسمت تشکیل پرونده مانند نام و نام خانوادگی،کدملی، آدرس، شماره تلفن و موبایل،شغل و …براحتی قابل انجام می باشد. این قابلیت برنامه دندانپزشکی «لبخند» روند یافتن پرونده دندانپزشکی بیمار را برای کاربر تسهیل میبخشد.

جستجوی پیشرفته در نرم افزار دندانپزشکی لبخند

برای ورود به دموی آنلاین نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند اینجا را کلیک کنید.


حضور نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند در هجدهمین کنگره سالیانه انجمن متخصصین دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی ایران -آذر ماه ۹۷

بدون نظر

هجدهمین کنگره سالیانه انجمن متخصصین دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی ایران ۱۳الی ۱۶ آذر ۹۷ در هتل المپیک تهران با هدف سلامت ، زیربنای ترمیم های زیبا و ماندگار با حداکثر امتیاز بازآموزی در حال برگزاریست. برنامه مدیریت مراکز دندانپزشکی لبخند در سالن C  در خدمت بازدیدکنندگان عزیز میباشد.


گزارش اتفاق ها در نرم افزار جامع مدیریت مراکز دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

گزارش اتفاق ها

از گزارش های مهم و کاربردی در نرم افزار تخصصی مدیریت دندانپزشکی لبخند، گزارش اتفاق هاست که برای ورود به این بخش، در صفحه‌ی اصلی نرم افزار مدیریت مراکز دندانپزشکی لبخند با کلیک بر روی آیکون «مدیریت» و انتخاب «گزارش اتفاقها»، صفحه‌ی مربوط به «گزارش اتفاقها» نمایش داده می‌شود.

در این بخش تنها با وارد کردن نام کاربری مورد نظر و انتخاب بازه زمانی مشخص، به ساده ترین روش میتوان از تمام فعالیت های وی آگاه شده و گزارش تهیه نمایید.

برای ورود به دموی آنلاین کامل ترین نرم افزار مدیریت مراکز دندانپزشکی لبخند اینجا را کلیک کنید.


ارسال پیامک خودکار به بیماران بدهکار در نرم افزار جامع مدیریت دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

پیامک به بیمار بدهکار

یکی از ماژول های سیستم جامع مدیریت دندانپزشکی لبخند، «ماژول پیامک» است که کاربر نرم‌افزار دندانپزشکی لبخند می‌تواند در بخش «پیامک» و قسمت «پیامک به بیماران بدهکار»، پس از انتخاب وضعیت و انتخاب هزینه، برای بیمارانی را که از یک حدنصاب بیشتری بدهکار هستند، پیامک ارسال کند.

برای ورود به دموی آنلاین نرم‌افزار تخصصی مدیریت مراکز دندانپزشکی لبخند اینجا را کلیک کنید