بایگانی برای شهریور, ۱۳۹۷

وارد کردن تمامی خدمات بیمه ایی به صورت رایگان در ماژول بیمه نرم افزار لبخند

بدون نظر

در نرم افزار جامع مدیریت دندانپزشکی لبخند، تمام تعرفه های بیمه در ماژول بیمه به صورت رایگان وارد نرم افزار میشوند. پس از دریافت اکسل خدمات بیمه توسط کادر فنی نرم افزار لبخند، در مدت زمان کوتاه و بدون هیچ هزینه ایی این خدمات وارد سیستم میشوند.

برای ورود به دموی آنلاین سیستم مدیریت مراکز دندانپزپشکی لبخند اینجا را کلیک کنید


نصب نرم افزار مدیریت دندانپزشکی لبخند در کشورهای افغانستان، عراق و عمان

بدون نظر

لبخند

 

با تلاش فراوان گروه فنی نرم افزار دندانپزشکی لبخند، اولین نرم افزار مدیریت دندانپزشکی دوزبانه ایران (نرم افزار لبخند)، در کشورهای افغانستان، عراق و عمان نصب گردید و کاربران آن در حال استفاده مفید و مستمر از این نرم افزار می باشند.

برای ورود به دموی آنلاین سیستم مدیریت مراکز دندانپزشکی لبخند اینجا را کلیک کنید.


تهیه گزارش صورت حساب بیمار جهت آگاهی از درمان ها و پرداخت های ثبت شده در برنامه دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

کاربران سیستم مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند برای آگاهی بیماران خود از درمان ها و پرداخت های انجام شده آنها می توانند از بخش «گزارش صورت حساب بیمار» گزارشی تهیه نموده و در اختیارشان قرار دهند. نرم فزار اختصاصی دندانپزشکی لبخند در این بخش تمام درمان های انجام شده بر روی دندان های بیمار و همچنین پرداخت های انجام شده توسط وی را در یک بازه زمانی مشخص بصورت جدا نمایش می دهد.


بخش یادآوری ها در جامع ترین نرم افزار مدیریت دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

یادآورهای امروز

یکی از اصلی ترین بخش های نرم افزار تخصصی دندانپزشکی لبخند بخش یادآوری هاست که در صفحه‌ی اصلی برنامه دندانپزشکی لبخند با کلیک بر روی آیکن «یادآورهای امروز» در قسمت «امکانات»، نمایش داده می‌شود.

(بیشتر…)


به جای شیر، این سبزی را بخورید

بدون نظر

بروکلی

 

تحقیقات نشان داه است هر چه مردان بیشتر کلم بروکلی و کلم فندقی  مصرف کنند خطر سرطان روده بزرگ و راست‌روده در آنان کمتر می‌شود. کلم بروکلی با کاهش شیوع سرطان‌ دهان، معده، پروستات معده و مثانه مرتبط است، بروکلی سرشار از فیبر و موادمغذی بوده و به دلیل کم کالری بودن این ماده غذایی برای لاغری مفید است و احساس سیری طولانی مدت به فرد می دهد، بروکلی دارای ماده‌ای بنام سولفورافان است که تعداد، اندازه و تکثیر تومور‌های سرطانی را به نحو چشمگیری کاهش می‌دهد.

(بیشتر…)