بایگانی برای مهر, ۱۳۹۵

ورم لوزه ها و درمان آن در طب سنتی

بدون نظر

در هنگام ورم لوزه ها به کلی از خوردن پیاز و سرخ کردنی ها مانند بادنجان و کباب شامی و چربی خودداری کنید و همیشه دستمال و یا پارچه به گردن ببندید که گرم بماند.

avayezendegi_Tonsillitis_001

(بیشتر…)


گزارش چک های دریافتی در نرم افزار جامع دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

در قسمت گزارش چک های دریافتی در نرم افزار دندانپزشکی لبخند، کاربر به آسانی می تواند لیستی از چکهای دریافتی از بیماران را در طول یک دوره‌ی مشخص مشاهده و گزارش تهیه نماید.

ChequeReport

(بیشتر…)


فلوراید درمانی باعث جلوگیری از پوسیدگی دندان‌ها می‌شود

بدون نظر

وقار الدین اخوان زنجانی رئیس کنگره با اشاره به برگزاری کنگره دندانپزشکی گفت: کنگره ما شانزدهمین کنگره انجمن دندانپزشکی ایران است و طبق شواهد و تجربیات افراد شرکت کننده همیشه کنگره موفقی بوده است و بااستقبال زیادی مواجه می شود به طوری که در کنگره‌های ما از رشته های دیگر می آیند تا بتوانند از مطالب ارائه شده استفاده کنند. با افزایش تعداد متخصصان ترمیمی قانونی تصویب شده است شعبه‌های دیگری در اصفهان و سایر نقاط احداث کنیم زیرا هدف اصلی آن است که خدمات فقط در تهران تمرکز نداشته باشد.

Q1413958849

(بیشتر…)


ثبت نسخه در نرم افزار جامع دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

نرم افزار مدیریت مطب دندانپزشکی لبخند برای کاربران خود امکانی را فراهم نموده است تا به ساده‌ترین شکل بصورت تایپی اقدام به نوشتن نسخه برای بیمار خود نمایند.

MedicineDocuments1


نخ دندان برای بزرگسالان موثرتر از مسواک است

بدون نظر
دبیر علمی شانزدهمن کنگره انجمن ترمیمی متخصصین دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی ایران با درخواست برای بیمه شدن جرم گیری گفت: نخ دندان برای بزرگسالان بسیار موثرتر از مسواک برای جلوگیری از پوسیدگی دندانی است.حسن اسلامی متخصص دندانپزشکی ترمیمی و دبیر علمی شانزدهمن کنگره انجمن ترمیمی متخصصین دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی ایران با اشار به اینکه شعار کنگره امسال «علم و هنر» است، عنوان کرد: امتیاز کنگره انجمن ترمیمی متخصصین دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی نیز ۲۲ است.
72003073_78135290dbaaa

(بیشتر…)


دندان عقل را باید بکشیم؟

بدون نظر

یک متخصص رادیولوژی فک و صورت گفت: کشیدن دندان عقل ضرورت نداشته و بستگی به نظر دندانپزشک دارد.ابراهیم صادقی اظهار کرد: دندان عقل معمولا چهار عدد بوده که قسمت انتهایی لثه می‌روید و به مرور آشکار می‌شود.

4973-image_13950718873974

(بیشتر…)


تشخیص به موقع حفره های دندانی با فناوری مادون قرمز

بدون نظر

در حال حاضر دو شیوه برای تشخیص حفره های دندانی وجود دارد: معاینه توسط دندانپزشک و اشعه ایکس. در معاینه رایجی که توسط دندانپزشک صورت می گیرد معمولا برخی حفره های ریز تشخیص داده نمی شود که همین حفره ها در آینده آسیبهای جدی به بدنه دندان وارد می کنند. اشعه ایکس هم در برخی موارد در شناسایی دقیق آنها عملکرد مناسبی ندارند.

n00031051-b

(بیشتر…)


رابطه زایمان زودرس و بیماری لثه

بدون نظر

بی توجهی به عفونت های دندان و لثه موجب بیماری های قلبی،گوارشی و زایمان زودرس در زنان باردار می شود.امیرحسین پورفرید متخصص دندانپزشکی گفت: مراجعه هر شش ماه به دندانپزشکی در جلوگیری از ایجاد آسیب به دندان ها تاثیر چشمگیری دارد.

22-13

(بیشتر…)


مسواک هوشمند Shaka Shaka از سلامت بهداشت دندان کودک شما اطمینان حاصل می‌کند

بدون نظر

قبل از این که فکر کنید با یک مسواک هوشمند دیگری روبرو هستید، باید بگوییم که پاسخ این سؤال هم مثبت است و هم منفی. برخلاف سایر مسواک‌های هوشمند، مانند Oral-B و یا Kolibree که شامل یک پکیج کامل و مجزا برای مسواک هوشمند خود هستند، شاکا شاکا صرفاً قطعه‌ی هوشمندی است که به هر مسواکی می‌تواند متصل گردد و نقش خود را ایفا کند. خوبی این مسئله این است که اگر کودک شما در حال حاضر مسواک مورد علاقه‌ای دارد، لازم نیست تا او را از مسواکش جدا کنید.

Shaka-Shaka-Brush-Will-Instill-Good-Dental-Hygiene-In-Kids-835x472_1475660986

(بیشتر…)


خمیردندان های ذغالی مورد تایید نیست

بدون نظر
رییس انجمن دندانپزشکی گفت: در رابطه با خمیر دندان های سیاه رنگ بیشتر بعد تجاری این محصولات از سوی شرکت های وارد کننده مطرح است.علی یزدانی رییس انجمن دندانپزشکی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران؛ گفت: خمیر دندان های ذغالی رنگ به هیچ وجه از سوی انجمن دندانپزشکی تایید نمی شوند.
image_13950714598202

(بیشتر…)