بایگانی برای دی, ۱۳۹۶

میوه ای که مسواک پیامبران بوده است

بدون نظر

 

پیامبر خدا (ص):” چه نیکو مسواکی است زیتون، از درختی خجسته ! دهان را خوش بو می کند ،جرم دندان را می برد و مسواک من و پیامبران پیشین است. درباره ی فواید زیتون از امام رضا (ع) نقل شده است که فرموده اند: روغن زیتون غذای خوبی است؛ چرا که دهان را خوشبو و بلغم را برطرف می سازد، رنگ صورت را صفا و طراوت می بخشد، اعصاب را تقویت می نماید و همچنین بیماری، ضعف و درد موجود در بدن را از میان می برد و آتش خشم را فرو می نشاند.

(بیشتر…)


حضور برنامه مدیریت دندانپزشکی لبخند در دوازدهمین کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران دی ۹۶

بدون نظر

دوازدهمین کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران در مرکز همایش‌های برج میلاد در تاریخ ۲۲-۱۹ دی‌ماه ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.
کنگره دوازدهم با تم « اندیشه‌های راهبردی در دندانپزشکی و طرح درمان» صرفاً با نگاه تک بعدی در درمان نبوده بلکه تفکر در طرح درمان‌های مختلف و سپس درمان مناسب متکی می باشد.
همزمان با این کنگره «سمپوزیوم سلامت دهان و دندانپزشکی در هزاره سوم» نیز به صورت یک بحث در زمان کنگره برگزار خواهد شد.
شرکت پردازش سیستم پرنیان همانند سال های گذشته باحضور فعال کارشناسان خود در این نمایشگاه و ارائه آخرین ورژن نرم افزار دندانپزشکی لبخند در خدمت بازدیدکنندگان و دندانپزشکان محترم در سالن B غرفه ۸۴ میباشد. برنامه جامع مدیریت دندانپزشکی لبخند در سه نسخه مطبی، کلینیکی و دانشگاهی ارائه می شود.


راهکارهایی شگفت انگیز و طبیعی برای از بین بردن بوی بد دهان

بدون نظر

 

بوی بد دهان نشانه‌ای از یک مشکل اساسی مانند بهداشت دهان و دندان، رژیم غذایی ضعیف، بیماری لثه، پوسیدگی دندان یا سایر بیماری‌های جدی‌تر مانند بیماری‌های کبدی یا دیابت است. اگر می‌خواهید نفستان بوی بد ندهد، باید تغذیه مناسب داشته باشید و بهداشت دهانتان را بهبود ببخشید.

(بیشتر…)


خواص آلوورا/خواص شگفت انگیز آلوئه ورا

بدون نظر

آلو ورا

 

گیاه آلوئه ورا یا آلوورا  دارای خواص زیادی از جمله درمان بواسیر و درمان عفونت های دهان و دندان است اما خواص آن را بیشتر در زیبایی و پوست و مو می شناسند.نام دیگر این گیاه صبر زرد است.علاوه بر خاصیت های دارویی که دارد از ژلاتین(خواص ژلاتین) موجود در آن برای تهیه ژل و دیگر مواد های آرایشی و بهداشتی استفاده می شود.

در ادامه بیشتر با خواص آلوورا آشنا خواهید شد.

(بیشتر…)


قند با دندان چه می‌کند؟

بدون نظر

قند با دندان چه می‌کند؟

 

آیا می‌دانید، شایع‌ترین بیماری نوع بشر بعد از سرماخوردگی چیست؟ بررسی‌ها نشان داده، پوسیدگی دندان از شایع‌ترین بیماری‌ها در تمام جوامع است. شاید بگویید، دندان‌ها نیز مانند دیگر اندام‌ها در طول زمان با آسیب‌هایی مواجه خواهند شد و این اتفاق گریزناپذیر است. دهان مانند سایر اندام‌های بدن می‌تواند برای تمام طول زندگی سالم بماند. بیماری‌های دهان یا محصول بی‌سوادی درباره سلامت یا حاصل غفلت از نیازهای زندگی سالم است و ارتباط مستقیم با شیوه زندگی، بخصوص نوع تغذیه افراد دارد. تجربیات موفق بعضی جوامع پیشرفته نشان داده، بیماری‌های دهان و بخصوص پوسیدگی دندان اگر در میان تمام اقشار جامعه هم قابل پیشگیری نباشد، در بین اقشاری که از سواد سلامت کافی برخوردار باشند، صددرصد قابل پیشگیری است.

(بیشتر…)


حضور برنامه مدیریت مراکز دندانپزشکی لبخند در هفدهمین کنگره بین المللی انجمن پروستودونتیست های ایران دی ماه ۹۶

بدون نظر

هفدهمین کنگره بین المللی انجمن پروستودونتیست های ایران در تاریخ ۸-۵ دی ماه ۱۳۹۶ در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می گردد.

نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند با ارائه آخرین ورژن از نرم افزار خود و همچنین ارائه توضیحات لازم پیرامون برنامه مدیریتی در نسخه های مطب، کلینیک، دانشگاه و ماژول های نرم افزاری و سخت افزاری این برنامه در خدمت دندانپزشکان، متخصصین گرامی و بازدیدکنندگان ارجمند از نمایشگاه و هفدهمین کنگره بین المللی انجمن علمی پروستودنتیست های ایران می باشد .


اضافه شدن گزارش مانده بیمه مصرفی بیماران در نرم افزار مدیریت دندان پزشکی لبخند

بدون نظر

بیمه

 

یکی از ماژول های نرم افزار مدیریت مراکز دندان پزشکی لبخند ماژول بیمه می باشد، که گروه فنی نرم‌افزاراختصاصی مدیریت دندانپزشکی لبخند با انجام تغییراتی، این بخش را پرکاربردتر از قبل کرده‌اند. یکی از تغییرات انجام‌شده در به‌روزرسانی جدید، اضافه شدن گزارش مانده بیمه مصرفی بیماران است که شامل سقف اعتبار بیمه، اعتبار مصرف شده و مانده اعتبار بیمه برای هر بیمار می باشد.

 

برای ورود به دموی آنلاین نرم افزار مدیریت درمانگاه دندانپزشکی لبخند اینجا را کلیک کنید