بایگانی برای اردیبهشت, ۱۳۹۵

حضور نرم افزار اختصاصی دندانپزشکی لبخند در پنجاه و ششمین کنگره بین المللی و نمایشگاه انجمن دندانپزشکی ایران

بدون نظر

پنجاه و ششمین کنگره انجمن دندان‌پزشکی ایران از ۲۶ اردیبهشت سال ۹۵ در نمایشگاه بین المللی همزمان با کنگره منطقه‌ای فدراسیون جهانی دندانپزشکی (fdi) به مدت ۴ روز برگزار خواهد شد. همزمان با این کنگره نمایشگاه تجهیزات، مواد دندانپزشکی و همچنین نرم افزارهای مرتبط با دندانپزشکی برگزار خواهد شد.

شرکت پردازش سیستم پرنیان همانند سال های گذشته و بعنوان یکی از شرکتهای معتبر و پیش رو در ارائه محصولات تحت وب باحضور فعال کارشناسان خود در این نمایشگاه و با ارائه آخرین ورژن نرم افزار دندانپزشکی و ارائه توضیحات جامع پیرامون جدیدترین ماژول‌های نرم افزار اختصاصی دندان پزشکی لبخند در خدمت بازدیدکنندگان دندانپزشکان محترم در سالن ۵ غرفه ۴ میباشد. نرم افزار جامع مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند دارای تاییدیه شورای عالی انفورماتیک کشور می باشد.

330x150_fa


محقق ایرانی، رییس بخش جراحی ایمپلنت انجمن بین‌المللی میکروویژن شد

بدون نظر

دکتر بهنام شکیبایی، متخصص جراحی‌های میکروسکوپی و کم‌تهاجمی ایمپلنت از ایران برای اولین بار رسما به ریاست بخش «جراحی‌های کم تهاجمی ایمپلنت» بزرگترین انجمن دندانپزشکی میکروسکوپی جهان (میکرو ویژن) برگزیده شد.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، انجمن بین‌المللی «میکرو ویژن» با بیش از ۲۳ هزار دندانپزشک عضو از ۱۶۵ کشور جهان در سال ۲۰۱۳ میلادی با هدف توسعه تعلیمات و تحقیقات رشته جدید «دندانپزشکی میکروسکوپی و کم تهاجمی» بنیانگذاری شد.

این تشکل سالانه یک کنفرانس جهانی، بیش از ۱۰۰ کارگاه عملی و دوره‌های تخصصی «ماستر» در رشته «دندانپزشکی میکروسکوپی» در سراسر دنیا برگزار می‌کند.

1462716891824_photo_2016-05-08_17-43-10

(بیشتر…)


سازگاری نرم افزار اختصاصی دندانپزشکی لبخند با انواع بانک های اطلاعاتی

بدون نظر

شرکت پردازش سیستم پرنیان با ایجاد قابلیت جدیدی در مورد بانک اطلاعاتی نرم افزار جامع دندانپزشکی لبخند این امکان را برای کاربران و دندانپزشکان محترم فراهم ساخت تا بتوانند نرم افزار را بر روی نسخه های Microsoft Sql Server 2008,2012,2014 به راحتی راه اندازی کرده و از مزایای آن بهره مند گردند.

111


ثبت سفارش لابراتوار در نرم افزار اختصاصی دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

یکی از ماژول های نرم افزار اختصاصی دندان پزشکی لبخند ماژول لابراتوار می باشد. بخش لابراتوار جهت ثبت سفارشات لابراتوار مورد استفاده دندان پزشکان و کاربران سیستم مدیریت مطب لبخند قرار می گیرد. در این بخش بعد از ثبت سفارش، و تعیین زمان ارسال و تحویل سفارش به بیمار، کاربران می توانند از این بخش پرینت گرفته و برگه سفارش مورد نظر را به لابراتوار ارسال کنند.


معرفی بخش تقویم ماهانه در نرم افزار اختصاصی دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

در نرم افزار اختصاصی دندانپزشکی لبخند این امکان برای کاربر وجود دارد که با استفاده از تقویم ماهانه و با انتخاب نام دندان پزشک وقت های ملاقات داده شده به همراه نام بیماران را در یک جدول مشاهده نماید. در بخش تقویم ماهانه مدیریت مطب دندان پزشکی لبخند وقت های داده شده به تفکیک روز، هفته و ماه قابل مشاهده است .

نرم افزار اختصاصی دندانپزشکی لبخند


علل، علائم و راههای پیشگیری از آفت دهان

بدون نظر

آفت‌ دهان‌ عبارت‌ است‌ از زخمهای‌ دردناکی‌ که‌ در مخاط‌ دهان‌ به‌ وجود می‌آیند. آفت‌ دهان‌ می‌تواند در هر دو جنس‌ رخ‌ دهد، اما در زنان‌ شایع‌تر است‌. آفت های دهانی بیشتر در سالهای نوجوانی و در دهه ۲۰ زندگی ظاهر می شوند و در زنان تظاهرشان غالب است.

avayezendegi_ras_001

(بیشتر…)