بایگانی برای مهر, ۱۳۹۷

اضافه شدن (گزارش روزانه صندوق) در سیستم مدیریت مراکز دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

گزارش روزانه صندوق

 

بنا به درخواست نیاز کاربران یکی دیگر از قسمت های اضافه شده در بروزرسانی جدید نرم افزار دندانپزشکی لبخند، اضافه شدن «گزارش روزانه صندوق» در بخش «حسابداری» می باشد. از این بخش کاربر قادراست تنها در همان روز گزارش مالی خود را مشاهده کند .

برای ورود به دموی آنلاین نرم افزار تخصصی مدیریت دندانپزشکی لبخند اینجا را کلیک کنید.


اضافه شدن (تقویم تعطیلات) در نرم افزار مدیریت دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

تعیین وقت ملاقات

کارشناسان گروه فنی سیستم جامع مدیریت دندانپزشکی لبخند بنا به درخواست کاربران، قسمت های جدیدی را در نسخه کلینیکی برنامه دندانپزشکی لبخند در بروزرسانی های اخیر اضافه کرده اند. یکی قسمت های اضافه شده در ورژن جدید نرم افزار لبخند، اضافه شدن «تقویم تعطیلات» در بخش «مدیریت» می باشد. از این پس کاربر می تواند روزهای تعطیل سال را به همراه توضیحات درج کند. این روزهای تعطیل از این پس در هنگام تعیین وقت ملاقات به کاربر هشدار داده میشود.

برای ورود به دموی آنلاین نرم افزار تخصصی مدیریت دندانپزشکی لبخند اینجا را کلیک کنید.


حضور برنامه مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند در پنجمین کنگره بین المللی انجمن ایمپلنتولوژی مهر ۹۷ هتل المپیک تهران

بدون نظر

نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی لبخند  با ارائه آخرین ورژن از برنامه جامع مدیریتی مراکز دندانپزشکی در پنجمین کنگره بین المللی انجمن ایملنتولوژی ایران تهران -هتل المپیک از تاریخ ۱۰ الی ۱۳ مهر ماه ۹۷ در خدمت بازدیدکنندگان عزیز میباشد.

 


بروز رسانی جدید نرم افزار مدیریت کلینیک دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

کادر فنی شرکت پردازش سیستم پرنیان بمنظور کاربردی کردن بیشتر، سیستم جامع مدیریت مراکز دندانپزشکی لبخند را با لحاظ نمودن نظرات اصلاحی دندانپزشکان محترم اقدام به طراحی و ایجاد قابلیتهای جدید نموده که قابلیتهای مزبور در آخرین بروزرسانی برنامه مدیریت مراکز دندانپزشکی لبخند در سایت www.labkhandsoft.com جهت مشاهده و ملاحظه دندانپزشکان ارجمند قابل دسترسی می باشد.
آخرین نسخه بروز رسانی شده با انجام تغییرات در بخش تشکیل پرونده، سطح دسترسی کاربران،حسابداری، چارت گرافیکی و … به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفته شد.
برای بروز رسانی نرم افزار مدیریت کلینیک دندانپزشکی لبخند  با ما تماس بگیرید.۶۶۵۶۸۹۷۲-۰۲۱