بایگانی برای آبان, ۱۳۹۷

حضور برنامه مدیریتی مراکز دندانپزشکی لبخند در نهمین کنگره سالانه ملی انجمن دندانپزشکی ایران-فارس-آذرماه ۹۷

بدون نظر

نهمین سمینار علمی کاربردی دندانپزشکی پارسه به انضمام برنامه پیش کنگره از ۲۲ تا ۲۵ آبان ۹۷ با حداکثر امتیاز بازآموزی در هتل همای شیراز برگزار می‌شود. نرم افزار مدیریت دندانپزشکی لبخند همانند سال های قبل با ارائه آخرین ورژن از برنامه مدیریتی خود و همچنین ارائه توضیحات لازم در خصوص امکانات و قابلیت های جدید سیستم مدیریتی مراکز دنداپزشکی «لبخند» در خدمت دندانپزشکان محترم شرکت کننده در کنگره میباشد.

نهمین سمینار علمی کاربردی دندانپزشکی پارسه


مسواک زدن موجب کاهش ریسک بیماری های قلبی عروقی می شود

بدون نظر

مسواک

 

مطالعات قبلی نشان داده اند که بین بیماری قلبی و بیماری های لثه ارتباط وجود دارد. در مطالعه جدید محققان دانشگاه هیروشیما ژاپن، آنها به بررسی ارتباط عادات مسواک زدن افراد و ریسک ابتلا یا مرگ به دلیل حمله قلبی، نارسایی قلبی یا سکته پرداختند. محققان از ۶۸۲ نفر در مورد عادات مسواک زدن شان سوال کردند. آنها بعد از در نظر گرفتن برخی فاکتورها دریافتند افرادی که کمتر از دو بار در روز و به مدت کمتر از ۲ دقیقه مسواک می زدند سه برابر بیشتر در معرض ریسک قلبی قرار داشتند.

(بیشتر…)


(گزارش الزامات بیمه) در تخصصی ترین سیستم جامع مدیریت مراکز دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

گزارش الزامات بیمه

از بخش های اضافه شده در بروزرسانی جدید نرم افزار کلینیکی لبخند، اضافه شدن «گزارش الزامات بیمه» می باشد تا لیست خدمات بیمه انجام شده برای بیماران که نیاز به الزامات (در تعرفه خدمات بیمه وارد شده اند) دارند، قابل مشاهده و پیگیری وضعیت باشد. (به عنوان مثال: ضمیمه کردن عکس رادیولوژی برای درمان اندو به عنوان الزامات در تعرفه بیمه روی خدمات تعریف میشود. سپس لیست درمانهای بیمهای اندو انجام شده نمایش داده شده و امکان ثبت وضعیت در انتظار دریافت مدارک، تکمیل شده، تایید شده و … به ازای هر درمان فراهم میشود.)

 

برای ورود به دموی آنلاین سیستم تخصصی مدیریت دندانپزشکی لبخند اینجا را کلیک کنید

 


اضافه شدن (گزارش سفارشات لابراتوار دندانپزشکان) در برنامه جامع مدیریت دندانپزشکی لبخند

بدون نظر

گزارش سفارشات لابراتوار دندانپزشکان

کادر فنی سیستم تخصصی مدیریت مراکز دندانپزشکی لبخند بنا به درخواست کاربران، گزارشات و ویژگی های جدیدی را در بروزرسانی نرم افزار تخصصی دندانپزشکی لبخند، اضافه کرده اند. از گزارشات اضافه شده در نرم افزار مدیریت دندانپزشکی لبخند «گزارش سفارشات لابراتوار دندانپزشکان» در بخش «پرسنل» می باشد. در این بخش کاربر می تواند لیست خدمات انجام شده لابراتوار مربوط به هر دندانپزشک را مشاهده کند.

برای ورود به دموی آنلاین نرم افرار تخصصی مدیریت مراکز دندانپزشکی لبخند اینجا را کلیک کنید